Het zevende seizoen van ‘Scholekster op het Dak’ is begonnen. De eerste scholeksters zijn alweer op de daken waargenomen en ook zijn er al nesten aangemeld. Verder is het leuk om te vermelden dat er in de laatste editie van het vakblad Roofs o.a. aandacht wordt besteed aan de dakbroedende scholeksters, te lezen via deze link.
Heb je ook een broedende scholekster op je eigen dak of in de buurt, meld dat op de website van Scholekster op het Dak: https://www.scholeksterophetdak.nl
OPROEP: het beantwoorden van de mails van de deelnemers aan Scholekster op het Dak is mooi en dankbaar werk, maar kost ook veel tijd. Graag zouden we onze werkgroep daarom willen uitbreiden, immers: vele handen maken licht werk. Heb jij hart voor de scholekster, en vind je het leuk om een paar uur per week als vrijwilliger mee te draaien met ons project, stuur ons dan een mailtje:
info@scholeksterophetdak.nl
In 2023 is over deze actie een lezing gegeven in de Papaver. Klik hier voor meer informatie over die lezing.
