Home » Contact

Aanmelden voor de nieuwsbrief

Wilt u niets missen, abonneer u dan op de nieuwsbrief.

Volg ons op Facebook

Onze sponsors

Contact

Naast het bestuur zijn er binnen de Vogelwacht “Delft en Omstreken” een groot aantal werkgroepen actief en hebben een aantal (bestuurs-)leden zitting in natuur- en milieuminnende organisaties in en om Delft. Hieronder volgt een overzicht. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de contactpersoon.

info@vogelwachtdelft.nl

@VogelwachtDelft (Twitter)
Facebook pagina
Tel. Email
Voorzitter
Pieter Aaldring
Klik hier p.aaldring@planet.nl
Secretaris
Hans Zweekhorst
Klik hier zweekhorst68@caiway.nl
Penningmeester
Henk Brassinga
Klik hier hbrassinga@hetnet.nl
Algemeen Bestuurslid
Herco Christerus
Evelien van Beek
Gerard Dumaij
Klik hier
Klik hier
Klik hier
hercochristerus@gmail.com
evbeek11@xs4all.nl
gjmdumaij@gmail.com
Ledenadministratie
Hans de Winter
Klik hier hansdewinter@xs4all.nl
Coördinatie Cursussen
Gerard Dumaij
Peter Elfferich
Klik hier
Klik hier
gjmdumaij@gmail.com
elfferich13@hetnet.nl
Coördinatie Excursies
Lia Prins
Marian Koning

Klik hier
liaprinshome@hotmail.com
mariankoning2@ziggo.nl
Natuur- en milieukring
Herco Christerus
Klik hier hercochristerus@gmail.com
Roofvogels en Uilen
John Kleijweg
Klik hier jjmkleijweg@planet.nl
Stadsvogeladviseur Delft e.o. Vogelbescherming Nederland
Pieter Aaldring
p.aaldring@planet.nl
Tuinvogeladviseur Delft e.o. VBN
vacant
Nestkasten
Addy en Leo Meewisse
Klik hier addyenleo@hetnet.nl
Waarnemingen
Jan Koreneef
Klik hier waarneming@vogelwachtdelft.nl
Lezingen
Aleida van den Akker
Klik hier akker8@hotmail.com
Vogelwerkgroep
Gerard Dumaij
Klik hier gjmdumaij@gmail.com
Platform Delftse Hout
Bertus Laros
Klik hier
Initiatief groep Natuurbeheer in Delft
Bertus Laros
Klik hier
Duurzaamheidsplatform
Herco Christerus
Klik hier hercochristerus@gmail.com
Heemparkcommissie
vacature
Leesmap
Hans Zweekhorst
Klik hier zweekhorst68@caiway.nl
Baliewerkgroep “Papaver”
Birgitta Slee
Klik hier birgit.slee@gmail.com
Redactie Vogelstreken
Anneke van Wijk
Herco Christerus
Mark Kras
Klik hier
Klik hier
Klik hier
am.vanwijk@hotmail.com
hercochristerus@gmail.com
redactie@vogelwachtdelft.nl
PR
Pieter Aaldring
Klik hier p.aaldring@planet.nl
Social media
@VogelwachtDelft (Twitter)
Facebook pagina (Facebook)
Website
Alfred Pellemans
Aanleveren kopij
Klik hier
webmaster@vogelwachtdelft.nl
webmaster@vogelwachtdelft.nl


De e-mailadressen zijn volledig ingevuld. De website heeft een ingebouwd mechanisme dat voorkomt dat e-mailrobots de adressen kunnen lezen.

Deze pagina is 3.645 keer bezocht
Naar Geluiden

Bijzondere waarnemingen in regio

Activiteiten

jan
29
vr
hele dag Nationale tuinvogeltelling 2021
Nationale tuinvogeltelling 2021
jan 29 – jan 31 hele dag
Ook dit jaar wordt de tuinvogeltelling weer georganiseerd door de Vogelbescherming Nederland. Hij vindt plaats op 29-31 januari. ben je niet zo goed in het op naam brengen van de vogels. op onderstaande site kunt … Lees verder
mrt
11
do
20:00 Lezing: betekenis van Vogelnamen
Lezing: betekenis van Vogelnamen
mrt 11 @ 20:00 – 21:00
Info volgt, maar reserveer deze datum alvast. Het wordt uiteraard weer een online lezing.